این هاست به دلیلی غیرفعال شده است!

چنانچه صاحب امتیاز این سرویس میزبانی هستید برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا با شرکت بهسازان هاست از طریق یکی از راه های تماس تلفنی، پشتیبانی آنلاین یا ارسال تیکت در پنل کاربری خود تماس حاصل فرمایید.

با بهسازان هاست بهینه جهانی شوید

بهسازان هاست
.com
270,000 تومان 280,000 تومان
.ir
4,500 تومان 16,000 تومان
.top
50,000 تومان 240,000 تومان
.xyz
30,000 تومان 170,000 تومان

هاست لینوکس ارزان

هاست لینوکس ارزان بهترین گزینه برای راه اندازی سایت های با بازدید کم می باشد. این هاست از نظر اقتصادی کاملا به صرفه بوده و با وجود سرور بسیار قوی و امکانات امنیتی بسیار حرفه ای قیمت بسیار ارزانی در مقایسه با سایر پلانها داشته و نیاز شما را کاملا برآورده میکند.

هاست لینوکس حرفه ای

هاست لینوکس حرفه ای بهترین گزینه برای راه اندازی سایت های حرفه ای و با بازدید بالا است. سرور این هاست دارای سخت افزارهای بسیار قوی و میزان دسترسی مجاز بالاتری نسبت به سایر هاستها میباشد. اگر سایت حرفه ای دارید این هاست برای شما مناسب است.

هاست وردپرس

هاست وردپرس به گونه ای طراحی شده است که همه نیاز های یک سایت وردپرسی حرفه ای را برآورده کرده و کاملا برای وردپرس بهینه شده است و شما بالاترین سرعت و بهترین تنظیمات برای داشتن یک سایت حرفه ای وردپرس را خواهید داشت.

هاست جوملا

هاست جوملا به گونه ای طراحی شده است که همه نیاز های یک سایت جوملایی حرفه ای را برآورده کرده و کاملا برای جوملا بهینه شده است و شما بالاترین سرعت و بهترین تنظیمات برای داشتن یک سایت حرفه ای جوملا را خواهید داشت.

هاست نامحدود

هاست نامحدود برای کسانی که میخواهند نگرانی از بابت پر شدن فضای هاست نداشته باشند طراحی شده است. هاست نامحدود برای شرکت و سازمان هایی که ممکن است به صورت ناگهانی نیاز به فضای بیشتر داشته باشند بسیار مناسب است.

نمایندگی هاست

نمایندگی هاست برای طراحان سایت و کسانی که قصد راه اندازی کسب و کار در زمینه فروش هاست و دامنه را دارند بسیار مناسب است و با وجود پلانهای متنوع برای همه نوع بودجه اقتصادی پلان مناسبی طراحی شده است که شما می توانید بر اساس نیاز خود نمایندگی هاست خریداری کنید.